Par mums

Tās ir gadsimtiem ilgi koptas itāļu kulinārijas prasmes.

Mūsu pavāri rūpīgi ievēro ar laiku pilnveidotās itāļu receptes un uztur ēdiena gatavošanu augstākajā līmenī. Pizza Italia ir gatava Jums parādīt cik garda var būt īsta itāļu pica, kas tiek pagatavota tieši pie mums.

Tie ir augstākās kvalitātes itāļu produkti.

Lai saglabātu īstu kvalitāti un garšu, mēs izmantojam labākos produktu piegādātājus. Tāpat mēs arī kontrolējam visu mīklas pagatavošanas procesu pēc mūsu īpašās, slepenās receptes. Pizza Italia picas – mūsu īpašā mīkla, īsts mocarellas siers, itāļu desa, svaiga gaļa un dārzeņi no vietējiem ražotājiem, kuri ar mums sadarbojas.

Tā ir izvēles daudzveidība.

Jūs jau esat pārliecinājušies par picas kvalitāti un vēlaties nobaudīt kaut ko jaunu? Pie mums Jūs varat izvēlēties jabkāda veida ēdienus – fokačas, picas, burgerus, sendvičus, wrapus, piadinas un vēl. Katrā ēdienā ir daļa no itāļu kulinārijas.

Pie mums Jūs noteikti atradīsiet kaut ko savai gaumei. Padalaties ar savu mīļako picu ar kādu draugu, pacienājiet radiniekus ar interesantajām fokačam – veģetāro, gaļas vai zivs. Pizza Italia pat visvienkāršākie ēdieni var kļūt īpašāki – pasūtiet frī kartupeļus un pievienojiet tiem kādu no itāļu piedevām: 4 sierus, bekonu ar sīpoliem, rukolu un parmezānu vai tikai sieru. Tas būs pagatavots tieši priekš Jums!

Tā ir iespēja paēst tur, kur Jums ir ērtāk.

Pizza Italia restorāni atrodas – pašā Rīgas centrā Brīvības bulvārī 30-1,t/c Rīga Plaza un t/c Olympia.

Kur Jūs parasti pusdienojat? Mājās? Darbā? Restoranā? Pie dabas? Zvaniet un pasūtiet ēdienu uz noteiktu laiku vai rezervējiet galdiņu mūsu restorānā pa tālruni +371 20282821 vai mūsu mājas lapā.

Mēs esam atvērti sadarbībai un ar milzīgu atbildības sajūtu attiecamies pret citu uzņēmumu pasūtījumiem pie mums, ar prieku sarīkosim svētku banketus un piepildīsim Jūsu kulinārijas vēlmes.

Tā ir pārliecība par rītdienu.

Ar Jūsu atbalstu mēs kļūstam labāki un pilnveidojamies. Pizza Italia – ir itāļu virtuves iedvesmots ģimenes bizness. Mums ļoti patīk gatavot garšīgus ēdienus. Mūsu motivācija – Jūsu ēstgriba. Mūsu mērķis – Jūsu smaids, un mēs esam gatavi to sasniegt darot to, kas mums vislabāk padodas – gatavot īstusm tradicionālus itāļu ēdienus un ne tikai.

0

Jūsu Grozs